Bezpečnostné pravidlá

Spoločnosť PARTNERSON si je vedomá citlivosti osobných údajov svojich zákazníkov. Preto sa snaží tieto údaje všetkými dostupnými prostriedkami chrániť.

Od založenia firmy PARTNERSON vyvíjame a používame najlepšie možné bezpečnostné systémy a technológie na to, aby naši zákazníci a ich osobné údaje boli vždy v bezpečí.
 

Bezpečnosť nadovšetko (žiadne zdieľanie údajov s tretími stranami!)

My nikdy nezdieľame Vaše osobné údaje s reklamnými spoločnosťami alebo s inými, tretími stranami. Vaše citlivé údaje sú používane iba a výlučne na vybavovanie Vašej objednávky v našom internetovom obchode. Aj keď sa prihlásite na odoberanie nášho newsletteru, pošleme Vám potvrdzujúci email, či naozaj máte záujem o túto službu.

Dobrej povesti môžete veriť

Firma PARTNERSON sa snaží robiť všetko pre spokojnosť svojich zákazníkov. Naším cieľom je vždy to, čo je najlepšie pre našich zákazníkov, a to je bezpečný a pohodlný online nákup!

Ak by sa aj napriek tomu vyskytol nejaký problém s Vašou objednávkou, s obchodom masodomov.sk alebo so spoločnosťou PARTNERSON, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu, kde Vám s vyriešením tohto problému radi pomôžeme.