Ako to funguje?

Veľmi jednoducho,

ak viete, čo presne potrebujete. Jednoducho vojdete do sekcie Ponuka, zvolíte si druh mäsa, ktorý potrebujete a následne vyberiete konkrétnu položku, o ktorú máte záujem, kliknete na ňu, zadáte požadované množstvo, vyplníte svoje údaje (ak ešte nie ste registrovaný, po registrácii sa stačí už len prihlasovať pomocou svojho hesla) a odošlete objednávku. Inšpirovať sa môžete aj našimi receptami.

Ak neviete, aký diel mäsa potrebujete, ale viete, čo budete variť, vojdite do sekcie recepty, zvoľte druh mäsa, z ktorého chcete variť a vyhľadajte si vhodný recept. V ňom sa dozviete, aký diel mäsa potrebujete a v akom množstve.

Pri každom druhu mäsa je uvedené jeho použitie, najvhodnejší spôsob úpravy, ako aj jeho dietetické parametre. Pri zadávaní objednávky je možné uviesť aj požiadavky na opracovanie mäsa (krájanie, kostenie, mletie a pod.)

Vami zadaná objednávka je odoslaná nášmu partnerovi, ktorý sa nachádza vo vašom regióne, podľa zadanej adresy doručenia. Partneri sú výlučne miestni mäsiari, výrobcovia a spracovatelia mäsa s dlhoročnými skúsenosťami, zaručenou a overenou kvalitou dodávaných surovín a mäsových výrobkov. Každý partner zapojený do siete mäsodomov.sk bol starostlivo vybraný a musel prejsť externým auditom zameraným na dodržiavanie všetkých hygienických a veterinárnych noriem a kvality poskytovaných služieb. Predávame a dodávame len skutočne kvalitné, pekné mäso a mäsové výrobky najvyššej kvality.

Zadanie a vybavenie objednávky.

Objednávku si zadajte najneskôr 1 deň pred požadovaným dňom doručenia (pri niektorých špecifických úpravách alebo druhoch mäsa, si radšej nechajte ešte väčšiu časovú rezervu). Objednávky zadané do 9.00 hod. ráno je možné vybaviť ešte v ten istý deň-podľa okolností a možností partnera v danom regióne.

Pri zadaní objednávky si určíte pre Vás najvhodnejší termín dodávky tovaru a zistíte aj predbežnú cenu. V takto stanovenom čase potom musíte byť na danom mieste. Do poznámky môžete uviesť aj Vaše prípadné požiadavky na opracovanie mäsa. Tovar si preberiete od dovozcu, ktorému vyplatíte na základe dodacieho listu stanovenú sumu v hotovosti.

Ak výška vašej objednávky presiahne stanovenú minimálnu čiastku (pre väčšinu regiónov 25,-EUR) 

DOPRAVA JE ZADARMO !!!

Ak máte záujem o druh mäsa alebo mäsový výrobok, ktorý ste nenašli v našej ponuke, pokojne nám to  napíšte do poznámky a my sa pokúsime vybaviť Vašu objednávku.

Potom už ostáva iba zaželať Vám dobrú chuť a tešiť sa na Vašu ďalšiu objednávku.